Resim Defteri

RESİM DEFTERLERİ

Çizim yapmaktan ve resim yapmaktan hoşlananların en çok tercih ettiği ve bu amaçla üretilen defterlere resim defteri denir. Resim defterleri farklı farklı boyutlarda ve renklerde üretilmektedir. Sadece küçük çocuklarla da sınırlı kalmayıp yediden yetmişe resim yapmak için herkes kullanabilir. Bu defterlerin içi çizgisizdir ve genellikle A4 resim defterleri veya A5 resim defterleri çok tercih edilir. Resim defterlerinin kapaklarına farklı desenler basılarak karton kapak şeklinde satılır. Zımbalı veya spiralli resim defterleri olarak satılmaktadır. Her türlü boyaya ve kaleme dayanıklı şekilde üretilir.

 

RESİM DEFTERLERİ ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Resim defteri alırken özellikler birazcık daha kalın yapraklı olanı tercih etmeliyiz. Boyaya ve çizim kalemleri ne dayanıklı olanlara da dikkat etmemiz gerekir. Resim defterleri alırken aynı zamanda kaliteli olanlarını tercih etmeliyiz. Silindiği zaman geride iz bırakmayan kalın ama yumuşak olanlarını seçmeliyiz. Isıya ve ışığa dayanıklı olan bir sınıf kaliteden üretilmiş olanlarını almalıyız. Aynı zamanda fiyatı ile resim defterinin kalitesi aynı oranda olmasına da özen göstermeliyiz.

 

RESİM DEFTERİ FİYATLARI

Birçok firma ve marka tarafından üretimi yapılmaktadır. Bu firmalar kullanmış oldukları malzeme ve işçiliğe göre fiyat belirtmektedirler. Fiyata özellikle kâğıdın kalitesi, rengi, sayfa sayısı gibi unsurlar etki etmektedir. Daha uygun fiyatlara ve ihtiyacınıza uygun kaliteli ürünler için kalemkutusu.com sizin için doğru tercih olacaktır.

 

Resim Defteri