Termal Rulo

TERMAL RULO NEDİR 

Hesap makinesi, pos makinesi, barkod yazıcı, yazar kasa gibi birçok üründe kullanılan bu ürün oldukça işlevseldir. Diğer rulo çeşitlerine göre baskı hatalarını en aza indiren termal rulolar kartuş gerektirmediği için sizi kartuş masrafından tamamen kurtarır. Kullanımı oldukça basit ve kolay olan termal rulo kağıtları sürekli değiştirme ihtiyacı gerektirmeyecek düzeyde uzundur. Kalemkutusu.com termal rulo kağıtları, sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde kaliteli ve uzun ömürlüdür.

HESAP MAKİNESİ RULOSU

Hesap makineleri uzun süredir hayatımızdaki önemini yitirmeyen bir üründür teknolojik gelişmelerle birlikte kendini yenileyen ve geliştiren bu ürünün yeni çeşitleri ortaya çıkmıştır. Bunlardan bazıları pos makinesi şeklinde çalışan hesap makineleridir bu makineleri kullanmak için hesap makinesi rulosu gerekmektedir. Hesap makinesi rulosu makinede yapılan hesabın aktarılması için makinenin içine yerleştirilen kağıt rulosudur. Farklı boyutları olan bu ürünün boyutu hesap makinesi tercihinize göre değişmektedir. 

TERMAL RULO KAĞIT VE YAZARKASA RULOSU NASIL SEÇİLMELİDİR

Piyasada farklı kalite ve modelde çok fazla termal rulo ve  yazar kasa rulosu bulunmaktadır. Boyutları, kalınlıkları, ölçüleri ve birçok fiyat seçeneği olan bu ürünler arasından makinenize en uygun boyutta olanı,  dayanıklı, uygun fiyatlı ihtiyaçlarınıza en uygun kalitedeki ürünü seçmek bir hayli zordur. Normal kalite ve yapıda ürünler bulunmasının yanı sıra ürün içeriğinde yenilikler yapan üreticilerde vardır. Bu konuda rulo kağıtlarda markayı da göz önünde bulundurarak tercih yapabilirsiniz.