Sıvı Silici

SIVI SİLİCİ

Sıvı daksil ya da sıvı silici adını verdiğimiz daksil çeşitleri, küçük bir tüpün içinde fırça yardımı ile kullanılmaktadır. Yazı yazarken istenmeyen bir yazım yanlışı yaptığında ya da kâğıda yanlışlıkla küçük bir çizik attınız da bu durum sizi endişelendirmesin. Sıvı silici yardımınıza yetişecektir. Küçük bir kutuda olmasından dolayı çantanızın bir köşesinde mutlaka olması gereken bir üründür. Sıvı olması sizleri korkutmasın bir iki saniye içinde kurumakta ve kâğıdı hiç yazılmamış olarak ilk haline dönüştürmektedir. Bu gibi pratik ürünler hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Kalem çeşitliliğinin artması ile kırtasiyelerde silgiden sonra en fazla satılan ürün durumuna gelmiştir. Sıvı silicilerin yumuşak fırçası kâğıda hiçbir şekilde zarar vermeden işlevini yerine getirmektedir.

SIVI SİLİCİ FİYATLARI

Sıvı silicilerin kullanımının bu kadar yaygın olmasının yanında fiyatlarda göz atacak olursak oldukça uygun fiyattan satılmaktadır. Kırtasiye ürünleri genelde fazla pahalı değildir ancak bu gibi yeni ürünlerin fiyatları fazla olarak düşünür. Bunun aksine sıvı silici fiyatları bütçenize göre oldukça uygun bir üründür.

 

SIVI SİLİCİ MARKALARI

Günümüzde ister istemez her şeye bir hile karıştırdıkları için aldığımız ürünün markasına çok dikkat eder olduk. Bu bakımdan sıvı silicilerde birbirinden farklı markalar tarafından üretilmektedir. Ürünlerin markalı olması sağlık açısından da bir zararı yoktur anlamına gelmektedir. Faber-castell, PelikanLamy, Kaweco, pilot gibi değerli markalar da sağlığa zararlı olmayan başta Sıvı silici olmak üzere birbirinden farkı kırtasiye malzemesi üretmektedirler.