Saklama Kutuları

ÇEKMECELİ DOLAPLAR 

Çekmeceli dolaplar ofislerde kullanmak için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Birçok ofiste tercih edilmektedir. Dosyaların yada ofis eşyalarının dağınık görünümünden kurtulması için ideal ürünlerdir. Dosyalarınızı, evraklarınızı kolaylıkla muhafaza edebilmenizi sağlar. Kalemkutusu.com’un  tam ofisinizin ihtiyacına göre üretilmiş seçeneklerine göz atmalısınız. 

 

DOSYA SAKLAMA KUTULARI

Dosya Saklama kutuları ofisinizde ya da iş yerinizde masanızın dağınıklığını toparlamak amacıyla kullanabileceğiniz ürünlerdir. Küçük veya büyük görünümlü çekmeceler şeklinde saklama kutularına rastlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra farklı modellerde de saklama kutuları vardır. Hem şık hem estetik görünümlü olan saklama kapları kutuları göz zevkinize de hitap edecek şekillerde tasarlanmaktadır. Kalem, makas, zımba gibi ofis eşyalarının rahatlıkla konulacağı saklama kutularının yanı sıra evrakların sığabileceği büyüklükte saklama kutuları mevcuttur.

 

ÇEKMECELİ DOLAP VE SAKLAMA KUTUSU SEÇİMİ

Büyük bir alana sahipseniz ve dolap kullanımı işinizi kolaylaştıracaksa hem çekmeceli hem kapaklı dolaplar sizin için idealdir fakat evraklarla pek işiniz olmuyor genelde evraklarınızı dijital ortamda tutuyor iseniz saklama kutularını tercih edebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak her ikisini de kullanmanız mümkün çekmeceli dolabı büyük klasör ve evraklarınızı koymak için saklama kutularını ise ofis eşyalarını yada makas, zımba, bant gibi ofis eşyalarının masa üzerinde kalabalık yapmasını engellemek için kullanabilirsiniz. Saklama kutuları metal, sert plastik yada karton gibi maddelerden üretilebilir. Oldukça dayanıklı olan bu ürünler masanızın görünmez yükünü üstlenecektir. Çekmeceli dolaplar ise çalışma ortamına şıklık katacak ve düzen getirecektir.