Selefon Bant

SELEFON BANT

Selefon bant, büyük küçük herkesin evinde bulundurduğu klasik normal para bandıdır. Genel olarak şeffaf ve bal renginde olup boyut olarak diğer bant türlerine göre küçüktür. Masa dekorasyonu için uygundur. Evinizde, ofisinizde rahatlıkla kullanıma uygundur. 

SELEFON BANT NE İŞE YARAR

Özellikle okul çağı öğrencileri için, maket vb. ödevi yapımında olmazsa olmazdır. Her sınıfta, ofiste olması gereken bant türüdür. Hafif eşyaları tadilatlarında, ilk kullanıldığı anlarda başarı sağlar. Uzun vadede sorunsuz bir yapıştırma sağlamasa da kısa vadede pratik ve hızlı bir çözümdür. Yapışkanlı bir kere yapıştırıldıktan sonra yüksek oranda azalmaktadır. En yaygın kullanıldığı alanlar, paketleme ve ambalajlama sektörleridir. Özellikle ambalajlama sektörünün vazgeçilmezdir. Paketleme yaparken de kullanımı yaygındır. Özellikle hediye paketlerin de çok fazla tercih edilmektedir. Paket yapılan ürünleri sabitler, hasar görmelerini engeller. 

SELEFON BANT FİYATLARI NE KADARDIR?

Selefon bant fiyatları, bandın kalınlığına, uzunluğuna ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. Selefon bantların işlevselliği ve kullanım alanları düşünüldüğüne bant fiyatları makul düzeydedir.

Scotch, Mas, Noki, Mikro gibi müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği yüksek markaların selefon bantlarına hızlı ve güvenilir erişim sağlayabilirsiniz.