Sim Pul Boncuk

SİM PUL BONCUK

Özellikle tekstilde sıklıkla kullanılan Bu ürünler şimdilerde daha çok çocuklara aktivite yaptırmak için kullanılır. Bu ürünler ile çocuklar kendi yaratıcılıklarını kullanır. Kendi hayal dünyalarında geliştirdikleri şekilleri bu malzemeler ile dışı aktarırlar. Çocukların yanında aynı zamanda büyüklerde hobi amaçlı bu ürünleri kullanmaktadır. Piyasada hemen hemen her yerde sim, pul, boncuk bulmak çok kolaydır. Farklı renklerde ve boyutlarda üretimi yapılmaktadır. Kullanacağımız yerin özelliğine göre bu ürünlerin renklerinde de şekillerinde tercih yapabiliriz. Bu ürünler yardımı ile çocuklar sağlıklı bir şekilde kendi oyuncaklarını üretebilirler. Bu ürünlerin yapışkanlık özellikleri ve yapışkanı tutma özellikleri oldukça yüksektir. Sizde hayal gücünüze göre renkli simler, parlak boncuklar tercih edebilirsiniz.

 

SİM, PUL, BONCUK KULLANIM ALANLARI

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan bu ürünler hemen hemen hayatımızın her alanında görmek mümkündür. Kıyafetlerimizin üzerinde, çantalarımız in üzerinde sıklıkla görürüz. Aynı zamanda evlerimize kendimize özel dekoratif ürünler yapmak için ne kullanılır. Hatta simi özellikle kuaförlerde görmek mümkündür. Saç yapıldıktan sonra ışıltılı bir görünüm kazandırmak için sim kullanılır.

 

SIM, PUL, BONCUK ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Bu ürünleri alırken özellikle kullanacağımız alana göre tercih yapmamız gerekir. Aynı zamanda küçük bir fiyat araştırması yaparak bu ürünleri daha uygun almalıyız. Isı ve ışık gibi etkenlere dayanıklı olanları tercih etmemiz gerekir. Çabuk bozulmayan ve kırılmayan olanları özellikle tercih etmeliyiz.