Simli Karton

SİMLİ KARTON

Genellikle okul öncesi veya anaokullarında kullanılan simli kartonlar isteğe bağlı olarak farklı alanlarda da kullanılabilir. Parlaklığı ve canlı renkleri ile küçük çocukları cezbeden ve hayal dünyalarını harekete geçiren bu kartonlar süsleme yapmak içinde gayet ideal bir seçimdir. Renk bakımından çok fazla çeşidi olan bu kartonları hayatımızın her alanında rahatlıkla kullanabiliriz. Yapacağınız işe göre A4 veya büyük boyunu tercih edebilirsiniz. Yumuşak dokusu ve kolay kullanımı ile keserken veya şekil verirken herhangi bir sorun yaşamayacağınız bir üründür. 

 

SİMLİ KARTONLARLA NELER YAPABİLİRİZ

Sadece çocuklar değil büyüklerde simli kartonu birçok alanda kullanır. Kişinin kendi hayal gücü ve yaratıcılığına bağlı olarak simli kartonlarla birçok süsleme yapılabilir. Mesela dolaplarınızı istediğiniz bir şekli verdiğiniz eva simli karton ilesüsleyebilir ya da çocuğunuza doğum günü süslemeleri hazırlayabilirsiniz. Yılbaşının vazgeçilmezlerinde olan çam ağaçlarını da simli mukavva ile yeni yıla hazırlayabilirsiniz. Hayatınızın her alanında bu kartonlara yer verebiliriz mesela bir ilkokul sınıfına ya da sıkıcı bir ofis ortamına küçük dokunuşlarla şekil verdiğiniz simli kartonlarla hareket katabilirsiniz. Bu kağıtları sizin ve çocuklarınızın sağlığı için çok dikkatli seçmelisiniz.

Nova Color simli kartonları veya Kraf simli kartonları sizin ve ailenizin sağlığını en iyi şekilde düşünerek kaliteli ve sağlığa zararsız malzemelerden üretilmiştir. Canlı renklere sahip olan bu kartonlarla istediğiniz süslemeye rahatlıkla yapabilirsiniz. Sizin ve çocuklarınızın süsleme ihtiyacını karşılayacak olan bu ürünleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.