Simli Yapıştırıcı

SİMLİ YAPIŞTIRICI 

Yapıştırıcılar iki madde arasında kuvvetli bir bağlantı oluşturan yapışkan maddelerdir. Kullanım amaçlarına göre ve tüketicinin yaş grubuna göre sınıflandırılırlar. Yapıştırıcılar kullanım amaçlarına göre tadilat amacıyla ya da sanatsal amaçla kullanılmak üzere ikiye ayrılır. Sanatsal amaçla kullanılan yapıştırıcılar sıvı veya katı formda bulunabilir. Sıvı halde bulunan yapıştırıcılar her türlü maddeleri yapıştırmak amacıyla kullanıma uygunken katı formda bulunan yapıştırıcılar genel olarak karton, kağıt, mukavva gibi maddelerin yapıştırılması için uygundur. Katı formda olan yapıştırıcılar, sıvı yapıştırıcılar kadar güçlü olmadığından kullanımı çok daha rahat ve konforludur fakat yapışkanlık gücü sıvı yapıştırıcılar kadar güçlü değildirSanatsal amaçla ve dekoratif olarak kullanılan simli yapıştırıcılar hem çocuk yaş grubuna hem de yetişkin yaş grubuna hitap etmektedir. Simli yapıştırıcılarla göz alıcı süslemeler yapabilirsiniz.

 

SİMLİ YAPIŞTIRICI NEDİR

Simli yapıştırıcılar tadilat, onarım gibi güçlü bağlayıcılık özelliğinden ziyade dekoratif amaçla kullanır. Hediye kartları, mektuplar veya farklı el işleri için dekoratif bir süs ürünüdür. Çocuklarımızın da el işlerinde ve okul etkinliklerinde kullandığı simli yapıştırıcılar solvent içermez ve sağlıkları açısından tehlike arz etmez.

 

SİMLİ YAPIŞTIRICI NASIL KULLANILIR

Simli yapıştırıcıların ince bir püskürtme borusu vardır. Bu sıkmalı tüp sayesinde akma, damlama gibi kazalar yaşanmaz. Ve yapışkan formda olmasından kaynaklı rahatlıkla kullanılacak ürüne sürülebilir.

KalemKutusu’nun farklı ürün yelpazesi ve uygun fiyatlı simli yapışkan ürünleri sayesinde müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği yüksek tutmaktadır.  Pritt- Nova Color gibi markaların simli yapıştırıcılarına kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

 

Simli Yapıştırıcı