Tahta Kalemi Silgisi

TAHTA KALEMİ SİLGİSİ

Tebeşir tahtalarının kullanımının azalmasının ardından artık cam yüzeyli tahtalara olan ilgi arttı. Bu tahtaları yazmak için ise özel tahta kalemleri üretilmiştir. Bu tahta kalemlerini silmek için tahta kalemi silgisi üretimi özel olarak yapılmaktadır. Ve bu silgiler sayesinde yüzeyde tahta kalemi izi bırakmamaktadır. İçerisindeki pamuklu dokusu sayesinde silimi de kolaydır. Tahta kalemi silgisi tutmak için ise ayrı bir tutacak yapılmaktadır üzerine. Bu şekilde hem tutumu hem de silimi kolaydır. Tahta kalemi silgisi yüzeyde akıcılığı sayesinde silerken bizlere zorluk çıkartmaz. Farklı büyüklüklerde ve renkli tahta kalem silgileri üretimi yapılmaktadır.

 

TAHTA KALEMI SİLGİSİ KULLANIM ALANLARI 

Özellikle okullarda sıkça karşımıza çıkan Bu ürünlerin kullanım alanı oldukça geniştir. İşyerlerinde, fabrikalarda, dershanelerde ve bunun gibi beyaz tahtaların olduğu olduğu birçok yerde karşımıza çıkmaktadır.

 

TAHTA KALEMİ SİLGİSİ ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Tahta kalemi silgisi alırken özellikle kaliteli olanın tercih ettiğimiz gerekir. Silindiği yerde iz bırakmayan ve kolaylıkla silinebilen olanı almakta fayda vardır. Tahta kalemi silgisi malzemeleri 1. Sınıf kayıt eden yapılan markaları tespit edip onları tercih edebiliriz. Bununla birlikte dayanıklı ve sağlam olup olmadığına dikkat etmeliyiz.

 

TAHTA KALEMİ SİLGİSİ FİYATLARI

Alınan markaya göre ve kullanılan malzemeye göre fiyat farklılığı göstermektedir. Özellikle bilindik markalar ve kaliteli tahta kalemi silgileri fiyatı biraz daha yüksek olmaktadır. Fakat genel olarak ortalama bir fiyata sahiptir ve her bütçeye uygun tahta kalemi silgisi bulmak mümkündür.