Tel Spiral

TEL SPİRALLER

Spiraller çoklu dokümanları bir arada tutmak için kullanılan, sayfa çokluğuna bağlı olarak çeşitli çaplarda üretilen malzemelerdir. Tel spirallerin çapları, doküman sayınıza ve kalınlığına bağlı olarak değişir. Üretilen malzemenin cinsine bağlı olarak tel spiral ve plastik spiral olarak ikiye ayrılır. 

 

TEL SPİRAL NASIL KULLANILIR?

Tel spiraller, plastik spirallere göre daha serttir. Plastik spiraller kadar esnek bir yapıya sahip değildirler. Bu sebeple dayanıklıdır ve eğilme bükülme yapmaz. Tel spiraller, kağıtların sırt kısmına açılan deliklerden geçirilerek bütün hale getirilir. Yay şeklinde olan spiraller sayesinde kağıtlarda bükülme ve yırtılma olmaz. Uygulaması kolay olan spiraller sayesinde dokümanlarınıza eklemeler ya dokümanlarınızdan çıkarmalar yapabilirsiniz. Düzenlemesi oldukça kolaydır. 

 

TEL SPİRALLERİN UYGULAMA ALANLARI NERELERDİR?

Tel spiralleri, kendi oluşturduğunuz ders notları için, iş notlarınız için, yemek kitapları, fiyat listeleri, takvimler vb. birçok doküman için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca eskiyen spirallerinizi yenisiyle pratik bir şekilde kopma ve yıpranma olmadan değiştirebilirsiniz.

Plastik ve tel spiraller sayesinde evraklarınızı kaybolmadan, düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Sıradan defter ve kitaplar gibi dokümanlarınıza zarar vermez. Koparmak istediğiniz sayfayı spiraller sayesinde kolaylıkla bütünden ayırabilirsiniz. Tel spirallerin renk skalası oldukça geniştir. En çok kullanılan renk beyaz tel spiraller olsa da istediğiniz renkteki plastik spirallere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kalemkutusu’nun geniş ürün ve fiyat yelpazesi sayesinde müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği yüksek Mapi, Sarff, Kraf, Leitz gibi markaların doküman sayınıza ve kalınlığına uygun tel spirallerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

 

Tel Spiral

Sonuç bulunamadı.