" Pelikan Artemis Limited Edition Dolma kalem %30 İndirimli Fiyatlarla Dolma Kalemler
BİR ÖNCEKİ SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
LIMITED EDITION

Pelikan Artemis Limited Edition Dolma kalem


Pelikan Artemis Limited Edition Dolma kalem
Örnek Hediye Kutu Resmidir.

İncele
Daha büyük resimler için imleci resimlerin üzerine getiriniz.
Siparişleriniz ortalama 48 saat içerisinde KARGO'ya verilir.
İstanbul içi Kurye Hizmetimiz vardır.

Pelikan Artemis Limited Edition Dolma kalem


Ücretsiz Kargo
%10 İndirim
TEK ÇEKİM ve HAVALE FİYATI
:
40855,77 TL
9 TAKSİTLİ FİYATI
:
45395,3 TL

indirimli fiyatlar Havale veya Kredi Kartı Tek Çekim ile alışveriş'de geçerlidir.


İnsan Elleriyle İnşa Edilen Sanat Eseri

Bağımsız, vahşi ve olağanüstü güçlü ve güzel - Yunan mitolojisinin bereket, av ve savaş tanrıçası Artemis'in sergilenen tasviridir. Onun onuruna ve gönlünü almak için Artemis Tapınağı'nın Efes'te inşası Lidya Kralı Croesus tarafından onaylandı ve başlatıldı. Pelikan bu mimari şaheseri sınırlı sayıdaki "Artemis Tapınağı" kalemleri aracılığıyla onurlandırıyor.

Tapınağın M.Ö 440'ta tamamlanması şerefine sınırlı sayıdaki "Artemis Tapınağı" kalemleri, dünya çapında toplam 440 adet yazı gerecidir. Sınırlı sayıdaki "Artemis Tapınağı" dolma kalemleri, kalem üreticisi ustasından benzersiz bir yaratımdır. Kusursuz işçiliği ve ayırt edilir ayrıntı tasarımıyla etkileyici hale getirilmiştir.

En büyük sanatsal ve teknik marifetle ve antika tapınak ayaklarının güçlü görkeminden ilham alınan bu asil, sınırlı sayıdaki "Artemis Tapınağı" yazı gereçleri kendi başına benzersiz bir eser olarak sahibinin eline iyice yerleşir. Bu değerli dolma kaleme benim diyen kişi sadece incelikle işlenmiş ve geleneksel Pelikan yazı gereçlerini değil, aynı zamanda bir başka büyüleyici mimari harikanın sanatsal tasarımını elinde tutar.

Kutu
Bu sınırlı sürüm Artemis Tapınağı girişi örnek alınarak şekillendirilen taş kalıptan yapılan sanatsal bir kutuda sunulur.

İş Bankası
5043,92 TL x 9
Garanti Bankası
5043,92 TL x 9
Shop Miles
5043,92 TL x 9
AkBank
5043,92 TL x 9
Bank Asya
5043,92 TL x 9
American Express
5043,92 TL x 9
Pelikan Artemis Limited Edition Dolma kalem
Örnek Kutu Resmidir.
Not:
* Türkiye İş Bankası (9), Garanti Bankası(9) ve Akbank (9) ve Vakıfbank(9) Kredi Kartlarına Taksit Yapılmaktadır.
* Tüm Ürünlerde Kredi Kartı ile Peşin ödemelerde veya Havale ile ödemelerde %10 indirim yapılmaktadır.
Ara Toplamı 100 TL üzeri alışveriş'de Kargo Ücretsizdir.
Dolma Kalemler


Lütfen bir marka seçiniz.

Aurora
Conklin Est. 1898
Cross
Delta
Faber - Castell

Graf Von Faber-Castell
Kaweco
Lamy
Manuscript
Mont Blanc

Monteverde U.S.A
Oberthur France
Onlıne
Parker
Pelikan

Pentel
Platinum Japan
Porsche-Design
Scrikss
Sheaffer

Steelpen
Visconti
Waterman

Dolma KalemDolma kalem, özellikle iş insanları ve öğretmenler tarafından tercih edilir. Islak imza atılması gereken belgelerde en çok tercih edilen dolma kalem olurken, tarz ve şıklık açısından da öne çıkar. Mürekkep haznesi su bazlı olan ve kendine özel ucu ile çok stil yazılar yazmanızı, imzalar atmanızı ve farklı olmanızı sağlayan dolma kalem, özel bir kalem çeşididir. Dolma kalemleri mürekkebin inanılmaz dokusu ve kalemlerin ergonomik yapısı ile her zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yazının kağıt üzerinde duruşunu bile değiştren, imzanın stilini keskinleştiren bu kalemler, sizi her zaman şaşırtabilir.

 

Bembeyaz bir sayfaya yazı yazmak için dolma kaleminizi mürekkebe batırdıktan sonra, dolma kalem mürekkebi kalemin haznesinden ince bir kanal yardımı ile çekilir ve uca iletilir. Kılcallık ve yerçekiminin de etkisiyle mürekkeple birlikte yazılar kağıda bu şekilde iletilir. Mürekkep ile boğazdaki kanalı doldurduğunuzda, elle ya da piston ile dahili bir doldurma mekanizması sayesinde mürekkep emilerek uca ulaşır. Scrikss dolma kalem ve Parker dolma kalem markalarında de aynı mekanizmayı görmeniz mümkündür.

Satın alınan kalem ucunun dolma kalemle uyumlu olması ile, dolma kalem mükemmel şekilde çalışır ve yazılar kağıda kaliteli olarak aktarılır. Bir dolma kalemin en önemli özelliği ise tabii ki ucudur. Çünkü piyasada çok çeşitli dolma kalem çeşitleri olsa da, kaliteli olan markalara ulaşmak önemlidir. Dolma kalemin ince uçlu olması, yazı kalitesini artırır, ancak kalın uçlu olması size sıkıntı yaratabilir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı dolma kalem ucu ve dolma kalem çeşitlerine kolaylıkla ulaşmak için sizi sitemize bekliyoruz. Sitemizde bulunan ürün kategorileri arasında kolaylıkla arama yapabilir ve istediğiniz dolma kalem türüne ulaşabilir ve en güvenli altyapı ile ödeme yapabilirsiniz.

Her zaman özel insanların en şık ve profesyonel tercihi olan dolma kalemler, bu sitede sizleri bekliyor. Sevdiklerinize en özel günlerinde onlara has bir  hediye almak ve mutlu etmek için ya da kendiniz için bir dolma kalem arıyorsanız, sitemizdeki kategorilerin arasında dolaşmak çok hoşunuza gidecek. Dolma kalem özellikle yeni bir işe başlamış, yeni sözleşmelere imza atacak ya da ortaklık kuracak özel dostalrınız için de anlamlı bir hediye seçeneği olacaktır. İsterseniz sitemizde isme özel olarak dolma kalem hazırlatabilir ve hediyenizi kişisel hale getirebilirsiniz. Tarz, zevk ve özel olmayı ön plana çıkaran ürünlerimize ulaşmak istiyorsanız, mutlaka sitenizin bu kategorisini ziyaret edin ve sizin için en özel şekilde hazırlanmış dolma kalem seçeneklerine göz atın.