" Pelikan M805 Souverän Demonstrator Engraving Gövde İşlemeli Dolma Kalem %30 İndirimli Fiyatlarla Dolma Kalemler
BİR ÖNCEKİ SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
SPECIAL EDITION

Pelikan M805 Souverän Demonstrator Engraving Gövde İşlemeli Dolma Kalem


Pelikan M805 Souverän Demonstrator Engraving Gövde İşlemeli Dolma Kalem
Örnek Hediye Kutu Resmidir.

İncele
Daha büyük resimler için imleci resimlerin üzerine getiriniz.
Siparişleriniz ortalama 48 saat içerisinde KARGO'ya verilir.
İstanbul içi Kurye Hizmetimiz vardır.

Pelikan M805 Souverän Demonstrator Engraving Gövde İşlemeli Dolma Kalem

Fiyat bilgisi bulunmamaktadır.


Pelikan M805 Souverän Demonstrator Engraving Gövde İşlemeli Dolma Kalem
Pelikan M805 Souverän Demonstrator Engraving Gövde İşlemeli Dolma Kalem

ALMAN EL İŞÇİLİĞİ VE ÜRETİMİ
BÜYÜK BOY
UZUNLUK : 14.2cm - ÇAP : 13.1mm - AĞIRLIK : 29.3gr
KLASİK YEKPARE POMPA SİSTEMİ

Demonstrator M805 – Manzaranın arkasına bakın!

Demonstrator modeli, piston mekanizmanın nasıl çalıştığını göstermek için sunulan tamamen şeffaf bir üründür ve kısa zamanda büyük bir başarıya ulaşmıştır. Özellikle teknik konulara ilgi duyan insanlar gövdenin mürekkeple dolmasını izlerken büyülenmektedirler.

M800 Demonstrator modelinin 2008 yılında lansmanından sonra, Pelikan şimdi bu sıra dışı ürünü 805 ebadında aksesuarları paladyum kaplama Özel Edisyon olarak sunmaktadır. Optik görünüşü dengelemek için 18 ayar altın uç tamamıyla rodyum kaplamadır.

Pelikan’ın yüksek kalite standartları gereğince ve ürünün, çekiciliğini veren tamamıyla şeffaf gövdeye sahip olması dolayısıyla, içinde en küçük bir parçacığın bile kalmamasına dikkat edilerek, çok hassas bir şekilde temizlenmiş üretim makinelerinde çalışılmıştır.

Pelikan teknik özelliklerini gövdeye İngilizce olarak ayrıca işlenmiş modelini de satışa sunmuştur. (Görseldeki model)

Her bir dolma kalem çekici hediye kutusu ile gelir.

Pelikan M805 Souverän Demonstrator Engraving Gövde İşlemeli Dolma Kalem
Örnek Kutu Resmidir.
Ürün Yedekleri
Not:
* Türkiye İş Bankası (9), Garanti Bankası(9) ve Akbank (9) ve Vakıfbank(9) Kredi Kartlarına Taksit Yapılmaktadır.
* Tüm Ürünlerde Kredi Kartı ile Peşin ödemelerde veya Havale ile ödemelerde %10 indirim yapılmaktadır.
Ara Toplamı 100 TL üzeri alışveriş'de Kargo Ücretsizdir.
Dolma Kalemler


Lütfen bir marka seçiniz.

Aurora
Conklin Est. 1898
Cross
Delta
Dunhıll

Faber - Castell
Graf Von Faber-Castell
Kaweco
Lamy
Manuscript

Mont Blanc
Monteverde U.S.A
Oberthur France
Onlıne
Parker

Pelikan
Pentel
Platinum Japan
Porsche-Design
Scrikss

Sheaffer
Steelpen
Visconti
Waterman

Dolma KalemDolma kalem, özellikle iş insanları ve öğretmenler tarafından tercih edilir. Islak imza atılması gereken belgelerde en çok tercih edilen dolma kalem olurken, tarz ve şıklık açısından da öne çıkar. Mürekkep haznesi su bazlı olan ve kendine özel ucu ile çok stil yazılar yazmanızı, imzalar atmanızı ve farklı olmanızı sağlayan dolma kalem, özel bir kalem çeşididir. Dolma kalemleri mürekkebin inanılmaz dokusu ve kalemlerin ergonomik yapısı ile her zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yazının kağıt üzerinde duruşunu bile değiştren, imzanın stilini keskinleştiren bu kalemler, sizi her zaman şaşırtabilir.

 

Bembeyaz bir sayfaya yazı yazmak için dolma kaleminizi mürekkebe batırdıktan sonra, dolma kalem mürekkebi kalemin haznesinden ince bir kanal yardımı ile çekilir ve uca iletilir. Kılcallık ve yerçekiminin de etkisiyle mürekkeple birlikte yazılar kağıda bu şekilde iletilir. Mürekkep ile boğazdaki kanalı doldurduğunuzda, elle ya da piston ile dahili bir doldurma mekanizması sayesinde mürekkep emilerek uca ulaşır. Scrikss dolma kalem ve Parker dolma kalem markalarında de aynı mekanizmayı görmeniz mümkündür.

Satın alınan kalem ucunun dolma kalemle uyumlu olması ile, dolma kalem mükemmel şekilde çalışır ve yazılar kağıda kaliteli olarak aktarılır. Bir dolma kalemin en önemli özelliği ise tabii ki ucudur. Çünkü piyasada çok çeşitli dolma kalem çeşitleri olsa da, kaliteli olan markalara ulaşmak önemlidir. Dolma kalemin ince uçlu olması, yazı kalitesini artırır, ancak kalın uçlu olması size sıkıntı yaratabilir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı dolma kalem ucu ve dolma kalem çeşitlerine kolaylıkla ulaşmak için sizi sitemize bekliyoruz. Sitemizde bulunan ürün kategorileri arasında kolaylıkla arama yapabilir ve istediğiniz dolma kalem türüne ulaşabilir ve en güvenli altyapı ile ödeme yapabilirsiniz.

Her zaman özel insanların en şık ve profesyonel tercihi olan dolma kalemler, bu sitede sizleri bekliyor. Sevdiklerinize en özel günlerinde onlara has bir  hediye almak ve mutlu etmek için ya da kendiniz için bir dolma kalem arıyorsanız, sitemizdeki kategorilerin arasında dolaşmak çok hoşunuza gidecek. Dolma kalem özellikle yeni bir işe başlamış, yeni sözleşmelere imza atacak ya da ortaklık kuracak özel dostalrınız için de anlamlı bir hediye seçeneği olacaktır. İsterseniz sitemizde isme özel olarak dolma kalem hazırlatabilir ve hediyenizi kişisel hale getirebilirsiniz. Tarz, zevk ve özel olmayı ön plana çıkaran ürünlerimize ulaşmak istiyorsanız, mutlaka sitenizin bu kategorisini ziyaret edin ve sizin için en özel şekilde hazırlanmış dolma kalem seçeneklerine göz atın.