" VISCONTI WALL STREET Füme Selüloit/Platinyum Gel Tükenmez Kalem %30 İndirimli Fiyatlarla Tüm Ürünler
BİR ÖNCEKİ SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
WALL STREET

VISCONTI WALL STREET Füme Selüloit/Platinyum Gel Tükenmez Kalem <br>


VISCONTI WALL STREET Füme Selüloit/Platinyum Gel Tükenmez Kalem <br>
Örnek Hediye Kutu Resmidir.

İncele
Daha büyük resimler için imleci resimlerin üzerine getiriniz.
Siparişleriniz ortalama 48 saat içerisinde KARGO'ya verilir.
İstanbul içi Kurye Hizmetimiz vardır.

VISCONTI WALL STREET Füme Selüloit/Platinyum Gel Tükenmez Kalem


Ücretsin Kargo My Pen Sistem
%10 İndirim
TEK ÇEKİM ve HAVALE FİYATI
:
1443,34 TL
9 TAKSİTLİ FİYATI
:
1599,28 TL

indirimli fiyatlar Havale veya Kredi Kartı Tek Çekim ile alışveriş'de geçerlidir.

VISCONTI My Pen System Doğal Taşlar Serisi Fiyatı : 12 Avro'dur. (9 Taksit)
VISCONTI My Pen System Doğu Burçları Serisi Fiyatı : 12 Avro'dur. (9 Taksit)
VISCONTI My Pen System Batı Burçları Serisi Fiyatı : 12 Avro'dur. (9 Taksit)
VISCONTI My Pen System İki Harf Fiyatı : 8 Avro'dur. (9 Taksit)
Satın almak istediğiniz tepeleri seçtikten sonra, sepete ürünü ekleyiniz.
Bu alana sadece iki harf girilebilir. Harfler Türkçe karakter içermemelidir.
2 Harfli My Pen sistemin fiyatı 8 €'dur. (KDV Dahildir)
My Pen Sistem için kullanılabilecek harfler
Visconti My Pen Sistem


İTALYA-Floransa fabrikasında özel el işçiliği ile üretilmiştir.
Wall Street; Selüloit malzemeden, özel teknikle, sokağın gece parıltısının gövdeye yansıtılmasından oluşturulmuş dikkatleri üstüne çekmeyi başaran seridir.
Orta boy gövde
Platinyum aksam ve wall street logolu kemer
Visconti logolu özel platinyum klips
Çevirmeli Mekanizma
Visconti Gel yedek ile bilikte
Ömür Boyu Garanti
Alışveriş Kodu :
WALL STREET
 
Manhattan”ın mavi ufkunu hatırlatırcasına Wall street kalemi harika bir kırmızı ve yarı şeffaf yeşilin saf siyah 5.5” lik selüloit gökdelenleri ile parlamasıdır. Gövde yuvarlanmış üçgen olup, ayrıcalıklı formu ve elde rahat tutumu ile mükemmel bir tarz sunmaktadır. Platinyum vurgusu ve yaylı klip bakışı tamamlamaktadır.
Viskonti Wall Street
VISCONTI :

 

 

 

 

“Visconti” ismi yirmi yıldan beri, çok yoğun tarihi ve teknololojik araştırmaların bir neticesi olarak olağanüstü zariflikteki yazı gereçleri ile eşanlamlı hale gelmiştir. Bütün dolmakalem, rollerkalem ve tükenmez kalem serilerinde Visconti, çok güçlü karakter ve özellikler yansıtan yüksek kaliteli geniş bir çeşitleme sunmaktadır.

Florentine Rönasansı hala çok açık bir şekilde kendi zirvesini yaşamaktadır. 15.Yüzyıldan kalma bir mekânda, eski modeller ve teknik yenilikler üzerinde sürdürülen çalışmalar ile beraber hareketli zihinsel çalışmalar; yeni fikir alışverişi ve devamlı bir diyolog hali Visconti’nin dinamizmini kanıtlamaktadır. 1988 yılında kurulan Florentine şirketinin müdürü; aynı zamanda Visconti kreasyonlarında da bulunan güçlü yaratıcı dinamizmin de mucizevî kaynağı konumunda olan Dante Del Vecchio dur. Tarihi dolma kalemlere olan kişisel tutkusu, yazı gereçleri sanatındaki bitmez tükenmez yeni ifade arayışının çıkış noktasını oluşturmaktadır.

Burada; el işçiliğinin yeniden keşfi ile beraber yenilik tutkusu, kültüre olan ardı arkası gelmeyen sevgi ve her zaman yeni ve daha da sofistike yazı sistemlerinin geliştirilmesi; Visconti markasını eşsiz ve benzersiz yapan doğallık, tasarım ve unutulmaz renkli şekiller ile aynı potada erimiş durumdadır. Bütün bu özellikler; şekilleri, teknolojik yenilikleri ve içerikleri ile her zaman yeni ve çarpıcı ürünlerin yaratılması konseptinin temelinde yer almıştır.

Her bir kalem aynı zamanda bir sanat, bir arkeoloji, bir felsefe, bir matematik, bir edebiyat, eski ve yeni bir tarih hikâyesini anlatmaktadır bizlere. Ve sadece bundan da ibaret değildir. Visconti her zaman insanoğlunun kültür işaretlerine minnettarlığını ifade etmiştir. Yasak şehir, eski şovalyeler, simyasal yapıt, Manhattan ve Giamoco Casanova, bu ilham vericilerden sadece bir kaçıdır. Bu konsepte göre artık kalemler sadece basit yazı gereçleri değil aynı zamanda yeni sanatsal ifadelerin resim olarak kendini bulduğu, yeni derin duyguların iletildiği bir tuvaldir adeta. Yazı gereçleri dünyasının altını olarak nitelenen Selüloit, Visconti koleksiyonlarının en önemli özelliğidir. Visconti aynı zamanda eski fildişi, ebonit, lusit, bütün akrilik gibi alternatif maddelerle beraber ileri teknoloji ürünü titanyum ve karbon fiberin yanı sıra altın, gümüş ve ince mücevher maddeleri gibi Florentine geleneğinin en değerli metallerini de işlemektedir.

Bu doğrultuda Visconti dünya çapında diğerlerinden kendisini ayıran en büyük özellikler olan kendi Florentine karakterine, kendine özgü “teknolojik el işlemesi” ürün konseptine özel önem atfetmektedir.

Bu felsefeye göre zaten çok iyi bilinen “İtalya’da imal edilmiştir” klişesi daha vurgulu ve güçlü olan “Floransa’da imal edilmiştir” ifadesi tarafından kenarda bırakılmıştır. Çünkü bu ifadenin altında sadece el işçiliği düşüncesi değil aynı zamanda İtalya’nın en güzel şehrinin sanatsal değeri yatmaktadır.
 

Uluslararası ünlüler dünyasının her türlü değerli detaya hususi önem veren çok sayıda üyesi birçok önemli olayı kutlamak için visconti tarafından üretilen dolma kalemleri seçtiler.

Meşhur sinema karakter E.T’nin fikir babası Carlo Rambaldi koleksiyonlarımızı yakından takip edenler arasında.

“Taç Mahal” dolmakalemi Amerika’nın en ünlü bayan haber sunucusu Oprah Winfrey tarafından, çok seyredilen T.V şovunda, Amerika Birleşik Devletleri sınırlarında satılan en özel ve hoş kalem olarak seçildi.

Her sene Holywood’da gerçekleştirilen Sag sinema ödüllerinde, Morgan Freeman,Clint Eastwood,Charlize Theron,Marcia Cross,Brenda Strong gibi oyuncular Visconti nin renkli koleksiyonları ile beraber fotoğraf çektirdiler.

59.Kan film festivali ise Visconti’nin, Altın oran ve Leonardo da Vinci’den ilham alarak tasarlanan şaheseri “Divina Proporzione” ürününü sunduğu yer oldu. Nick Nolte,William Friedkin ve Pulitzer ödülünün sahibi Roger Eberer gibi çok sayıda Holywood yıldızı bu tasarım ve yaratıcılık şaheserini takdirle karşıdılar hatta Tom Hanks imzalı bir selamlama kartı bile yazdı.

“Ponte Vecchio” yarışmasında Visconti kalemleri Bernard langer, Ignazio Garrido ya da Diana Luna gibi golf ün ünlü simalarına hediye olarak takdim edildi. Organizasyonun 6 senelik tarihinde ilk defa tek vuruş müsabakası yapıldı. Robert Karslonn hediyenin elmas kaplı 24.000 Avro değerinde bir Visconti olduğunu biliyordu.

SELÜLOİT

Selüloit en eski malzemedir. 1896 yılında, bilardo toplarında fil dişi değişimi olarak Hyatt tarafından keşfedilmiştir. Malzeme, katıbir nitroselüloz solüsyonu (% 62- 75) ve kafur’dan (%35 -28) oluşmaktadır ve yirminci yılların başından ellinci yılların sonuna kadar kalem üretiminde çok başarılı bir şekilde kullanılmıştır. Kolayca renklendirilebilir ve kesinlikle kırılmaz olması bu yeni malzemenin avantajlarıdır.Bu avantajlar günümüze kadar muhafaza edilmiştir. Gerçekten de selüloit’ten daha iyi renklendirilebilen bir malzeme olmadığından, hayal gücüne de bir sınır tanınmamaktadır. Selüloit hakkındaki diğer iyi bir husus, elastikiyetidir, yani darbe aldığında eski haline dönebilir. Keşfedilişinden yüz yıl sonra bile bu kadar yüksek bir potansiyele sahip başka bir malzeme mevcut değildir. Parker’in yirminci yıllarda, kalemleri uçaklardan veya kanyonlara atarak gerçekleştirdiği testler hala meşhurdur. Gerçekten de bu yeni malzeme son derece kolay alev alma özelliğine sahip olup işlenmesi zordu.Bazen 12 aydan uzun bir süre farklı kurutma proseslerinden geçirilmesi gerekiyordu. Bu sebeple bu malzeme sadece son derece pahalı kalemlerin üretiminde kullanılabiliyordu. Diğer taraftan selüloit petrolden değil, pamuk-selülozdan elde edilen bir tür doğal plastiktir, yani yenilenebilir bir ham maddeden gelmektedir. .


İş Bankası
177,69 TL x 9
Garanti Bankası
177,69 TL x 9
Shop Miles
177,69 TL x 9
Ak Bank
177,69 TL x 9
Bank Asya
177,69 TL x 9
American Express
177,69 TL x 9
Benzer Ürünler
VISCONTI WALL STREET Füme Selüloit/Platinyum Gel Tükenmez Kalem <br>
Örnek Kutu Resmidir.
Bu ürünü takım yapabilirsiniz.
Not:
* Türkiye İş Bankası (9), Garanti Bankası(9) ve Akbank (9) ve Vakıfbank(9) Kredi Kartlarına Taksit Yapılmaktadır.
* Tüm Ürünlerde Kredi Kartı ile Peşin ödemelerde veya Havale ile ödemelerde %10 indirim yapılmaktadır.
Ara Toplamı 100 TL üzeri alışveriş'de Kargo Ücretsizdir.
Tüm Markalar


Lütfen bir marka seçiniz.

Arwey Functional Notebooks
Aurora
Bigpoint
Bortoletti Fonderia Artistica
Conklin Est. 1898

Cordial
Cross
Delta
Dunhıll
Dymo

Ece Ajanda
Faber - Castell
Fellowes
Flexbook
Graf Von Faber-Castell

Inoxcrom
Kaweco
Lamy
L'Artısan Pastellıer France
Lexon

Manuscript
Moleskıne
Momentus
Mont Blanc
Monteverde U.S.A

Oberthur France
Onlıne
Online Germany
Orovento
Parker

Pelikan
Pentel
Platinum Japan
Porsche-Design
Rotring

Scrikss
Scrikss Office
Sheaffer
Steelpen
Swiza

Timex
Tombow
Travel Blue
Troika
Uniball

Vialux
Visconti
Waldmann Germany
Waterman