Yaka Kartı ve Aksesuarları

YAKA KARTI VE AKSESUARLARI

Yaka kartı hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Gerek hastanelerde gerek şirketlerde gerekse birbirinden farklı birçok alanda kullanılmaktadır. Yaka kartı bir nevi kimlik görevi görmektedir. Bu yaka kartları düşmemesi kaybolmaması için yaka kartı ipleri ile birlikte kullanılmaktadır Şeffaf, plastik ve hafif olması ile kullanımını kolaylaştırmaktadır. Sizlere herhangi bir şekilde ağırlık yapmamaktadır. Yaka kartlarının kullanımın artması ile birlikte yaka kartı aksesuarlarda artmıştır. Yaka kartı aksesuarları her renkten istenilen şekillerde üretilmeye başlanmıştır Kıyafetlerinize uyum sağlayacak şekilde her tür baskı yapılmaktadır. Yaka kart aksesuarları hastanelerde hastane çalışanları doktorlar tarafından oldukça çeşitli şekilde tercih edilmektedir. Bu tercih hastaların yüzünde gülümsemeye sebep olmaktadır.

 

YAKA KARTI AKSESUAR FİYATLARI

Yaka kartlarının fiyatları aksesuar seçimine göre farklılık göstermektedir. Aksesuarların baskıları kişiye özel olarak ta sunulduğu için fiyatları fazladır. Genel olarak her bütçeye uygun yaka kartı bulmanız mümkündür. En güzel yaka kartı aksesuarlarını internetten bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun rengârenk yaka kartı askısı bulmanız mümkündür.

 

YAKA KARTI VE AKSESUAR MARKALARI

Her türlü markada yaka kartı aksesuarı bulmanız mümkündür. Yaka kartının hafif olması nedeniyle marka tercihi daha fazladır. Zaten ürün plastiktir bundan dolayı kaliteli almaya dikkat eder olduk. Bunun için Mapi, Noki, Sarff, Kejea gibi arkaları tercih edebilirsiniz. En iyi ve şık tasarımları ile üretim yapmaktadır

Yaka Kartı ve Aksesuarları