Zarf Açacağı

ZARF AÇACAĞI

Günümüzde genellikle zarf açma işlemleri evrak içindeki kâğıtlar zarar görmesin diye kullanılır. Zarf açacağı birçok firma, kargo şirketinde kullanılmaktadır. Market bıçakları gibi kullanılmaktadır. Günlük hayatta çoğumuz posta almaktayız ve bu postalar açılış anında yırtılmaktadır. Buda postanın önem seviyesine göre bizleri üzmektedir. Postalarınızın yırtılmaması için evlerinizde zarf açacağı bulundurmanız sizler için daha iyi olacaktır. Kullanacağımız bu bıçaklar yapıldığı maddeye göre değişiklik göstermektedir. İster hafif ister ağır bir açacak bulabilirsiniz.

 

ZARF AÇACAĞININ SEÇİMİ

Alacağınız her şeyin iyisini ve dayanıklı olmasını istersiniz. Bunu içinde markalı ürünler tercih edilmektedir. Zarf açacağı da alırken estetik olması, rengin, görünümü, tasarımı ve en önemlisi sağlam olup olmadığına bakarız. Mas 470 krom zarf açacağı kalite bakımından oldukça iyidir. Sap ve kesici kısmının paslanmaz olması uzun yıllar kullanım için uygundur. Ürünün hafif olması kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Aksine kolay taşıma için sizleri düşünülerek tasarlanmış ve üretilmiştir. 20 cm lik ebatlardadır. El işçiliği fazla bir üründür.

 

ZARF AÇACAĞI FİYATLARI

Kırtasiye malzemeleri arasında satışa sunulduğu için her bütçeye uygun zarf açacağı bulabilirsiniz. Lakin el emeği göz nuru ürünleri daha çok seviyorum derseniz biraz fazla fiyat ödemeniz gerekecektir. İster adet şeklinde ister toplu şekilde satın alabilirsiniz.  Metal grubu içinde yer alması fiyatları azda olsa, etkilemektedir.

 

Zarf Açacağı